سحر اضافه کن به فهم آسمانم ...

چند روز قبل میخواستم برای تولدم بنویسم  همین که آدم ها با آملی با آهنگ "کولی " همایون با بعضی از کتاب ها با فیلم ها برایم مینویسند که یاد من افتاده اند برایم کافیست. همین که دوستهایم برایم گوشواره و آویز کنار میگذارند همین که برایم شعر مینویسند همین که زور میزنند کوردی یاد بگیرند و کوردی برایم تایپ کنند کافیست. همین که  درست روزی که انتطارش را ندارم در جایی که حتی فکرش را هم نمیتوانم بکنم برایم تولد بگیرند و دهانم را دقیقه ها باز بگذارند برایم کافیست. وقتی آدم ها با گلهای نرگس با نویسنده های خوب با چهره های دوست داشتنی یادم می افتند وقتی خانواده ای ایمن دارم که میتوانم کنارشان هرچه راکه فکر میکنم بر زبان بیاورم برایم کافیست برایم کافیست .گاهی وقتها فکر میکنم آنقدر خوشبختم که میتوانم با خیال راحت دستهایم  را روی سینه ام بگذارم و  بمیرم حالا گیریم دلتنگیها و بغضهای کشنده ای  هم پهلویش باشد .

تقویم سال 94 را هفته هفته ورق میزنم و فکر میکنم مثل بیشتر روزهای زندگیم خالی از مناسبت میمانند یا   مناسبت خوبی را جلوی فلان شنبه اضافه خواهم کرد. تقویم نود وسه،  سه روز مناسبت دار برایم داشت و اگر اینکه میگویند زندگی آدم ها به اندازه ی خاطراتی هست که دارند، باید 365 روز 93 را سه روز حساب کنم و آخرش را بنویسم" ای کاش اگر قرار است به ارزوهایمان برسیم زمانش دیرتر از موعد دلخواهمان نباشد، نصفه و نیمه نباشد. بعد  تقویمش رابسپارم به جعبه ی خاطراتم وبیایم سراغ سال نود و چهار و صفحه ی اولش بنویسم:  سحر اضافه کن به فهم آسمانم. در آخرین روزهای سال نود و سه میدانم با خودم چند، چندم و همین برایم کفایت میکند. اینکه خیالم از درون خودم راحت است. اینکه پازل فکریم درهم نیست وهمه سرجای خودشان قرار گرفته اند؛ اگرچه تکه های سیاه رنگی وجود دارد اما خب تکه های قرمز و سبز کم نیستند. آمدن بهار دوست داشتنیم که بلد است چطور من را به وجد بیاورد و با دانه دانه بوسه ای که بر زمین و بر شاخه ها میزند به من بفهماند   تا روزی که بهار را دوست داشته باشم به مردن تمایلی ندارم. حالا هرچقدر دنیا با من لج داشته باشد. هر چقدر روزها و شبها و ساعتهای بدی را گذرانده باشم.مطمئن باشم که بهار هرسال می آید ونیامدنش را هیچوقت فراموش نمیکند. 

برای دلهایتان روزهای شادی را آرزو میکنم که فقط شادی قلبها هستند که حقیقی اند. 

 

/ 4 نظر / 53 بازدید
زيرزمينيا

دمت گرم واقعا وبلاگت فوق العاده باحاله خيلي جال کردم وقت داشتي يه نگاهم به سايت من بکن [قلب][لبخند]

زيرزمينيا

مطالبت واقعا عاليه خيلي باحاشون حال کردم همرو خوندم ... دوست داشتي يه نگاه هم به سايت من بکن دمت گرم [قلب][قلب]

http://portal.inHost.ir/aff.php?aff=112551آیا از محدودیت‌های امکانات وبلاگ خسته شده‌اید؟! آیا به دنبال پر رنگ کردن حضور خود در اینترنت هستید؟! هم‌اکنون وبلاگ خود را به یک وب‌سایت اینترنتی ارتقا دهید!